Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Nisa Eskişehir koltuk yıkama hizmetleri, diğer hizmetlerimiz gibi eşyalarınıza titizlikle temizlik yapmaktadır. Koltuk temizliği en az evinizin, ofisinizin, kreşteki, otellerde olsun, temizliğine dikkat edilmesi gereken hassas bir konudur. Her gün, gün boyu üzerinde oturulan koltuklarınız, misafirlerinizi ağırladığınız en önemli eşyadır. Uzun yıllar kullanmaktan vazgeçemediğiniz koltukların temizliği sizi üzmesin. Nisa yıkama ile profesyoneller ekibimiz sayesinde evinizdeki temizlik esintisinin farkına varacaksınız.

Dilerseniz koltuklarınızı fabrikamıza getirebilirsiniz veya daha yaygın olan yöntem ise yerinde koltuk yıkama hizmetimiz mevcuttur. Yerinde yıkama ise koltuklarınızı özel fırçalı yıkama makineler ile derinlemesine ve önemlisi yıpratmadan temizlenir. Koltuklara yerleşen inatçı lekeler kısa sürede yeni gibi olup temiz bir görünüme kavuşacaktır. Profesyonel ve kaliteli temizlik ürünlerimiz lekeleri kolayca yok etmektedir.

Çoğunlukla koltuk temizleme işlemi için elbette köpüklü yıkama gerekmektedir. Koltuklarınızın kumaşını ve süngerini bozmadan, kumaşın derinlerine işleyen köpük koltuklarınızın adeta yeni alınmış gibi olmasını sağlayacaktır. Mevsim bakmaksızın, koltuk yıkama hizmeti veren Nisa yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, berjer yıkama, oturma grupları yıkama hizmetimiz çok etkilidir. 

Nisa Eskişehir yıkama garantisi ile, koltuklarınızın taşıma derdine girmeden, adresinize intikal eder, koltuklarınızı yerinde yıkar, işlem bitim sonunda 4 saat dilimi zamanında koltuklarınız tekrar kullanmaya hazır olur. Fiyatlarımız hizmetin kalitesine göre gayet makul olduğundan bizi tercih eden müşterilerimize tekrar teşekkür ederiz. Sizlerde bizim hizmetlerimizden faydalanmadı iseniz, Bizi hemen bu numaralardan arayıp daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Merkez: 0222 222 20 50  Mobil: 0542 401 35 85 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması nisa halı yıkama tarafından yapılmaktadır.