Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Evlerinizde veya iş yerlerinizde ki, yer ve duvar halılar veya halı flexleriniz ağır ve taşınmaz durumda olmaları durumda, Nisa Eskişehir halı yıkama firması sizi rahatsız etmeden, işleriniz aksamadan yerine gelir ve titiz temizlik yapar. Görseli yüksek halı flex, battal boy halılar, duvar halılar, şirketlerin ve işletmelerin göz zevklerine göre tasarlandığı için, bakımı da bir o kadar da zahmetli olmaya başlar. Umumi yerle olduğundan, müşterileri veya personelin günlük ayakkabıları ile buralar bastığından, özellikle kış aylarda ve yağmurlu havalarda, halıları toz ve çamurdan korumak neredeyse imkansız.

Halılar motifleri ve renkleri koyu veya açık olması, kat’iyen temizdir diyemeyiz. Hatta koyu halılar leke ve tozu göstermediğinden fazlası ile göz ardı edilmektedir. Bu halıların içerinse sayılamayacak kadar bakteri ve pislik gizlenmektedir. O bakımdan bu tür işletmelerde bulunan sabitlenmiş duvar halıları ve yer halıları periyodik olarak yıkaması yapılmalıdır. Ekonomik olsun diye iş yerleri ve işletmeler, bünyelerinde bulunan personele bu tarz yıkama ve temizliği yaptırmaktadır, fakat halıları silme veya fırçalama hiç doğru olmayan yöntemlerdir. Silinmiş veya fırçalanmış bir halı flex deforme olma olasılığı yüksektir, devam eden bu tip yıkama uygulamaları halılarınızı kısa sürede daha pis ve lekeli gözükmesine sebep olacaktır.

Basit halı deyip geçmeyin, zira halıları işletmenize, ofislere, odalarınıza yerleştirilirken maddi anlamda bir hayli pahalı ürünlerdir. Bir işletmede veya ferdi bir meskende olsun, maddiyat her daim önemlidir, göz zevkiniz bir anda daha pahalıya mal olmasını istemeyiz. Yerinde yıkma işlemi herkesin düşündüğü bir konudur, Nisa Eskişehir halı yıkama firması, önce kaliteli hizmet için var olmuştur, uzman kadrosu ile boyutu ve mevki bakmaksızın halılarınızı titizlikle, aldığınız ilk günkü gibi teslim ediyor. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen, işletme, kreş, ana okul, meskenler, daireler, ofisler, bu numaralardan 0 222 222 20 50  Mobil: 0 542 401 34 85 aramaları yeterlidir. Hızlı bir keşif sonrası sizlere en makul fiyat ile geri dönüş yapılır ve akabinde en kısa sürede mobil personelimiz adresinize ulaşır.

Kaliteli halıları basit bir yıkama ile kalitesini bozmayın, bizim Nisa Eskişehir halı yıkama firması olarak önerimizdir, güzel bir aracınızı nasıl periyodik bakımları yapılıyor ise, nasıl her elektronik cihazlar bakım gerektiriyor ise, insan rahatsız olduğunda doktora gidiyor ise, halılarınız içinde aynı durum mevcuttur. Bizden hizmet alan müşterilerimiz hep övgü ile bizi uğurluyorlar, biliyoruz ki kaliteli hizmet her daim yüksek ve olumlu bir geri dönüş ile karşınıza gelmekte. Bu hassasiyetleri bildiğimizden personelimiz ve işletme sahipleri olsun, gelen eşyalarınızı veya gidilen yerlere kendi malımız bilir, emanet edilen malınıza şefkat ile sahip çıkarız. Halılarınız yıkandıktan sonra farkını görünce bir hayli şaşıracaksınız, yıkama işleri gerçek profesyonellere teslim etmek en doğru karar olduğunu sizlerde görebiliyorsunuz.  Firmamız ile anlaşıldığı taktirde, periyodik olarak meskenlerde, dairelerde, otellerde, hastanelerde, restoranlarda, ofislerde ve en önemlisi ana okullarında yerinde halı yıkaması yapılmaktadır. 

Bu websitenin seo ve yazılım çalışması nisa halı yıkama tarafından yapılmaktadır.